Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Stefan

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 770

PostWysłany: Śro 20:41, 20 Sie 2008    Temat postu: MKS Przasnysz- Mławianka Mława, Mławianka Mława- Korona Ost.

MKS Przasnysz- Mławianka Mława 2:4
Na pierwszy wyjazd sezonu 2008/ 09 do pobliskiego Przasnysza wybieramy się w około 100 osób. Na miejsce docieramy chwilę przed meczem, jesteśmy zaprowadzeni na "trybunę za bramką", ponieważ składana na szybko klatka i tak by nas nie pomieściła. Na płocie Mławska Wiara oraz Młoda Horda. Dołączają do nas również kibice Mazura Pisz z flagą. Na płocie chwilowo wisiała również flaga Totenkopf, lecz musiała być, ponieważ bez tego nie rozpocząłby się mecz. W pierwszej połowie spłonęła flaga MKSu zdobyta w poprzednim sezonie. Niestety, kibice MKSu nie mieli sił prowadzić dopingu, albowiem po pierwszej bramce dla nas ograniczyli się do oglądania meczu. U nich na płocie zawisły 2 flagi.
W przerwie spotkania, 2 sprinterzy z Mławy udali się nieniepokojeni do sektora gospodarz, zrywając kolejną flagę przasnyszan. Za nimi wybiegło kilka osób, jednak zrobiły odwrót, widząc nacierający tłum z Mławy. Do końca spotkania nie było już żadnych incydentów. Doping Mławianki oceniam na 5 w skali dziesięciostopniowej.

Mławianka Mława- Korona Ostrołęka 1:0
Na ten mecz w młynie zbiera się około 40 kibiców Mławianki plus 15 osób rozsianych po stadionie. Na płocie 2 flagi. Doping prowadzony w 2giej połowie był dość dobrze słyszalny. Jak wiadomo, kibiców Korona się nie doczekała, także tych w klatce okrągłe 0.

Flagi gospodarzy:2
Doping gospodarzy:7

Ostatnio zmieniony przez Stefan dnia Śro 20:41, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum kibiców mławskiej Legii Strona Główna -> Relacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)